روش های سفید کردن دندان

آیا شما نیز قصد سفید کردن دندان های خود را دارید؟ چه روش هایی برای این کار وجود دارد؟ کدام یک از این روش ها برای شما مناسب تر هستند؟چه مواردی بر تغییر رنگ دندان ها تاثیر گذار هستند؟

عوارض بلیچینگ دندان | آیا بلیچینگ دردناک است؟

آیا بلیچینگ دندان می تواند عوارضی به همراه داشته باشد؟ این روش زیبایی دندان ها، چه مشکلاتی را به همراه خواهد داشت؟آیا این عوارض نگران کننده هستند؟ آیا راهکارهایی برای کاهش و یا پیشگیری از این مشکلات وجود دارند؟به نظر شما تمام افرادی که بلیچینگ می کنند با عارضه و مشکلاتی رو به رو می شوند؟ بلیچینگ هوم بیشتر فرد را با عوارض رو به رو می کند یا آفیس بلیچ؟ در این مقاله با ما همراه باشید تا پاسخ این سوالات را به دست آورید.

هزینه جرم گیری دندان سال 1400

هزینه جرم گیری دندان چقدر می باشد؟ آیا می دانید که چه مواردی در این هزینه تاثیر دارند؟ به نظر شما این درمان گران قیمت است؟ چند وقت یک بار نیاز است تا این هزینه را پرداخت کنیم؟ در این مقاله با ما همراه باشید تا اطلاعات موثری در خصوص قیمت جرم گیری دندان به دست آورید.

قیمت لمینت دندان

قیمت لمینت دندان چقدر است و هزینه آن بر اساس چه مواردی تعیین می گردد؟ آیا راهکارهایی را می شناسید که بتوان این هزینه را کاهش داد؟ در این مقاله با ما همراه باشید تا اطلاعات کافی در این زمینه به دست آورید.

مراحل لمینت دندان

اگر شما هم قصد لمینت کردن دندان های خود را دارید، حتما این سوال برایتان پیش آمده است که مراحل انجام آن به چه صورت می باشد؟ آیا تراش دندان ها به مینای دندان آسیب وارد می کند؟ در این مقاله مختصر و مفید شما را با مراحل این درمان زیبایی آشنا می کنیم، پس با ما همراه باشید.

طول عمر و ماندگاری لمینت دندان | آیا لمینت دائمی است؟

آیا شما نیز دندان های خود را لمینت کرده اید و یا قصد این کار را دارید؟ شاید یکی از سوالات شما در رابطه با طول عمر و ماندگاری آن باشد. به نظر شما ماندگاری لمینت دندان چقدر است؟ آیا می توان با کمک راهکار هایی به افزایش طول عمر آن کمک کرد؟ در این مقاله موثر شما را با تمامی موارد مربوط به ماندگاری و طل عمر لمینت دندان آشنا می کنیم.

مراقبت های بعد از کامپوزیت دندان

آیا می دانید که بعد از نصب کامپوزیت روی دندان هایتان باید به چه نکاتی توجه داشته باشید تا ماندگاری و طل عمر این درمان زیبایی را افزایش دهید؟ در این مقاله مراقبت های کوتاه مدت و بلند مدت بعد از این درمان را برایتان مطرح می کنیم. بنابراین با ما همراه باشید تا اطلاعات مناسب و مفیدی در این زمینه به دست آورید.

قیمت کامپوزیت دندان سال 1400

قیمت هر واحد کامپوزیت چقدر است و به چه صورت محاسبه می گردد؟ آیا بیمه هزینه ای برای کامپوزیت دندان پرداخت می کند؟چه مواردی به طور کل روی این هزینه تاثیر گذار هستند؟ چگونه می توان هزینه کامپوزیت دندان را پرداخت کرد؟ در این مقاله با ما همراه باشید تا اطلاعات کافی در این زمینه به دست آورید.

عوارض کامپوزیت دندان

آیا کامپوزیت دندان عوارضی دارد؟ به نظر شما در چه صورت می توانید از بروز عوارض کامپوزیت جلوگیری کنید؟ معایب کامپوزیت نسبت به ارتودنسی و یا نسبت به لمینت چیست؟ در این مقاله موثر با ما همراه باشید تا اطلاعات مفیدی در این باره به دست آورید.

مراحل کامپوزیت دندان | نحوه گذاشتن ونیر کامپوزیت + عکس و فیلم

در صورتی که خواننده ی این مطلب هستید به احتمال زیاد درمان کامپوزیت را برای داشتن لبخندی زیبا انتخاب کرده اید. ممکن است این سوال ها به ذهن شما خطور کرده باشند که

مزایا و معایب ایمپلنت دندان نسبت به دندان مصنوعی

آیا از مزیت های ایمپلنت دندان نسبت به دندان مصنوعی اطلاع دارید؟ این مزیت ها کدام اند؟ در این مقاله با ما همراه باشید تا مقایسه این دو را با هم مطالعه کنیم

طول عمر و ماندگاری کامپوزیت دندان + روشهای افزایش ماندگاری

ماندگاری کامپوزیت دندان چقدر است؟ آیا می دانید که کامپوزیت خود را تا چه مدت زمانی می توانید داشته باشید؟ در این مقاله با ما همراه باشید تا اطلاعات کاملی در این باره به دست آورید.

جراحی سینوس لیفت چیست؟ | لیفت سینوس باز و بسته+عوارض و قیمت 1400

جراحی سینوس به چه دلایلی قبل از ایمپلنت دندان صورت می گیرد؟ آیا شما هم نیاز به سینوس لیفت دارید؟ مراحل آن کدام است؟ آیا می تواند عوارضی به همراه داشته باشد؟ مدت زمان انجام آن چقدر است؟ آیا هزینه اضافی در پی دارد؟ در این مقاله با ما همراه باشید تا اطلاعات بیشتری در این باره به دست بیاورید.

ایمپلنت دندان بدون جراحی چگونه است؟ | مزایا و عوارض + هزینه

آیا امکان کاشت ایمپلنت دندان بدون جراحی ممکن است؟ این روش برای چه افرادی مناسب می باشد؟ این روش درمانی چه مزیت هایی دارد و با کمک چه روش هایی انجام می شود؟ در این مقاله قصد داریم تا به تمامی سوالات شما در این خصوص جواب دهیم، پس همراه ما باشید.

انواع ایمپلنت دندان | بر اساس مراحل، نحوه، کاربرد، شکل و اندازه

آیا انواع ایمپلنت دندان را می شناسید؟ به نظر شما ایمپلنت بر اساس چه مواردی طبقه بندی می شود؟ در این مقاله با ما همراه باشید تا دسته بندی ها و طبقه بندی های این روش را یشناسید.

مراحل کاشت ایمپلنت از مشاوره تا قالبگیری + مراحل ایمپلنت فوری

آیا روند درمانی ایمپلنت دندان برای شما سوالاتی را ایجاد کرده است؟ آیا می خواهید تا مراحل آن را بشناسید؟ با مطالعه این مقاله با ما همراه باشید.

معایب و عوارض ایمپلنت دندان

آیا ایمپلنت دندان عوارض دارد؟ آیا با این عوارض آشنا هستید؟ به نظر شما چه راهکار هایی برای جلوگیری از عوارض این جراحی وجود دارد؟ با مطالعه این مقاله می توانید پاسخ بسیاری از سوالات خود را در این زمینه به دست آورید.

مراقبتهای بعد از ایمپلنت دندان | رژیم غذایی مناسب پس از ایمپلنت

آیا می دانید که بعد از ایمپلنت کردن دندان های خود باید چه نکاتی را در نظر داشته باشید و چه نکات مراقبتی را رعایت کنید؟ آیا می دانید که مصرف چه غذاهایی برای شما تا پایان بهبودی مضر است؟ عوارض رعایت نکردن این مراقبت ها کدام اند؟ در این مقاله مراقبت های بعد از ایمپلنت دندان را بشناسید.

انواع و بهترین برندهای ایمپلنت | انتخاب بهترین نوع ایمپلنت

ایمپلنت دندان برند ها و مارک های بسیار متنوعی دارد؟ آیا این برند ها را می شناسید؟ به نظر شما باید از کدام برند استفاده کنید؟ بهترین برند ایمپلنت دندان کدام است؟ با مطالعه این مقاله می توانید اطلاعات بسیار کاملی در رابطه با انواع مارک های ایمپلنت و کشور های سازنده ایمپلنت دندان به دست بیاورید.

هزینه ایمپلنت دندان

اگر شما هم به دنبال ایمپلنت کردن دندان های خود هستید، حتما هزینه ی آن بسیار ذهن شما را به خود مشغول کرده است. به نظر شما چگونه می توان هزینه ایمپلنت دندان را کاهش داد؟ چرا این روش درمانی هزینه ی گران قیمتی دارد؟ درباره ایمپلنت ارزان قیمت و یا ایمپلنت اقساطی چیزی شنیده اید؟ این مقاله را مطالعه کنید تا پاسخ تمامی این سوالات را به دست بیاورید.

تاریخچه ایمپلنت دندان

شاید برایتان جذاب باشد تا تاریخچه ایمپلنت دندان را بدانید و مطالعه کنید که این روش درمانی بی نظیر چگونه و توسط چه کسی ابداع گردید. به نظر شما کدام کشور ها در ابتدا کاشت دندان را انجام می دادند؟ برای اطلاعات بیشتر، این مقاله را مطالعه نمایید.

ایمپلنت فوری دندان

آیا نام ایمپلنت فوری دندان را شنیده اید؟ آیا این روش برای شما مناسب است؟ آیاایمپلنت فوری دارای مزیت هایی نسبت به کاشت ایمپلنت معمولی دندان می باشد؟ شما با مطالعه مقاله زیر اطلاعات بسیار موثری درباره ایمپلنت فوری دندان به دست می آورید.

مزایا و معایب ونیر پرسلن دندان

درواقع لمینت دندان، روکشهای بسیار نازک سرامیکی قابل اتصال به دندانهای شما هستند. شما می توانید متناسب با سلیقه و رنگ طبیعی دندانهای خود از ونیرهای پرسلن برای اصلاح طرح لبخند، رفع مشکلات فیزیکی و...

مراقبت بعد از لمینت دندان

زمانی که برای داشتن لبخندی زیبا و دندان های مرتب و درخشان تصمیم به انجام درمان های اصلاح طرح لبخند از جمله لمینت کردن دندان خود را می گیرید، حتما پیش بینی زمان، هزینه و انواع درمان های جانبی که قبل از لمینت دندان انجام می شود را کرده اید. به این ترتیب برای داشتن یک لبخند مثال زدنی و زیبا،

مزایا و معایب لمینت و کامپوزیت دندان

روکش های زیبایی دندان از جمله ونیر کامپوزیت و لمینت سرامیکی دندان، کاربرد های متنوعی در زمینه زیبایی و ترمیمی دندانپزشکی دارند. اغلب از این روکش های دندانی برای

لبخند هالیوودی

حتما لبخند زیبا همراه سفیدی و درخشانی دندان های افراد مشهور برای بسیاری از شما جلب توجه کرده است و از خود پرسیده اید که چگونه می شود که من هم دندان های سفید و لبخند زیبا داشته باشم.

افتادن یا شکستن لمینت دندان

در ارتباط با افتادن و یا شکستن لمینت دندان چه می دانید؟ در این مقاله با ما همراه باشید تا اطلاعات بیشتری در این زمینه به دست آورید.

عوارض نصب نادرست لمینت دندان

امروزه یکی از پرکاربرد ترین درمان های اصلاح طرح لبخند، لمینت کردن دندانهاست. اما اگر لمینت دندان به روش صحیحی توسط دندانپزشک متخصص نصب نشود، پیامدهای جدی را به دنبال خواهد داشت. یکی از این عوارض، قطعا بروز بیماری پریودنتال می باشد. در این مقاله به عوارض نصب نادرست لمینت دندان خواهیم پرداخت. اگر این موضوع برای شما حائز اهمیت است و قصد انجام لمینت دندان را دارید با ما همراه شوید.

دندان قروچه

به عادت اشتباه ساییدن دندانها روی هم دندان قروچه (Bruxism) می گویند. برخی از افراد از این عادت خود با خبر نیستند چرا که بیشتر در خواب دندان قروچه می کنند که به این حالت دندان قروچه ی شبانه می گوییم. اما برخی دیگر از افراد در طول روز عادت به ساییدن دندان ها روی یکدیگر دارند. در مجموع علت اصلی این وضعیت

رنگ کامپوزیت دندان

کامپوزیت کردن دندان یکی از روشهای متداول در دندانپزشکی ترمیمی و زیبایی است که برای اصلاح فرم و رنگ دندان و برطرف کردن پریدگی ها و شکستگیهای جزئی دندان استفاده میشود. در این روش موادی از جنس کامپوزیت های مقاوم

اخبار و پیشنهادات ویژه

تماس با ما

شماره تماس: 09022505500

آدرس: تهران، خیابان ولیعصر، روبروی درب اصلی پارک ملت، کوچه شناسا، پلاک7، طبقه 3