تأثیر جراحی فک بر بینی

آیا قصد جراحی بینی و همچنین جراحی فک خود را به طور هم‌زمان دارید؟ آیا می‌خواهید بدانید که این دو جراحی چه تأثیری بر یکدیگر دارند؟ بهتر است جراحی بینی را زودتر انجام دهید یا جراحی فک؟ آیا جراحی فک بر فرم بینی تأثیر می‌گذارد؟ با مطالعه این مقاله به پاسخ این سؤالات و سایر سؤالات مهم دیگر در این باره دست خواهید یافت. پس با ما همراه باشید.

جرم گیری دندان خانگی

آیا می توان در منزل برای جرم گیری دندان ها اقدام کرد؟ از چه روشهایی در منزل برای این کار می توان استفاده کرد؟ در این مقاله قصد داریم تا شما را با روشهای جرم گیری دندان در خانه آشنا کرده و بیان کنیم که آیا این روشها می توانند جایگزین درمان جرم گیری دندان در خانه باشند یا خیر. پس با ما همراه باشید.

کامپوزیت دندان چگونه است؟

کامپوزیت دندان چیست؟ از چه موادی ساخته شده است؟ اجزای تشکیل دهنده آن کدام اند؟ کیفیت مواد کامپوزیت به چه مواردی بستگی دارد؟ در این مقاله مختصر و مفید با ما همراه باشید تا اطلاعات بیشتری در این باره به دست آورید.

کاربرد لمینت دندان

آیا لمینت دندان برای شما مناسب است؟ این روش زیبایی در دندانپزشکی چه کاربردهایی دارد؟ آیا می‌توان برای زیبایی دندان‌های سیاه شده از آن استفاده داشت؟ آیا لمینت می‌تواند جایگزین ارتودنسی باشد؟ در این مقاله مختصر و مفید با ما همراه باشید تا اطلاعات بیشتری در خصوص لمینت دندان به دست آورید تا بتوانید بهترین انتخاب را برای اصلاح طرح لبخند خود به دست آورید.

افتادن یا شکستن لمینت دندان

در ارتباط با افتادن و یا شکستن لمینت دندان چه می دانید؟ در این مقاله با ما همراه باشید تا اطلاعات بیشتری در این زمینه به دست آورید.

عوارض نصب نادرست لمینت دندان

امروزه یکی از پرکاربرد ترین درمان های اصلاح طرح لبخند، لمینت کردن دندانهاست. اما اگر لمینت دندان به روش صحیحی توسط دندانپزشک متخصص نصب نشود، پیامدهای جدی را به دنبال خواهد داشت. یکی از این عوارض، قطعا بروز بیماری پریودنتال می باشد. در این مقاله به عوارض نصب نادرست لمینت دندان خواهیم پرداخت. اگر این موضوع برای شما حائز اهمیت است و قصد انجام لمینت دندان را دارید با ما همراه شوید.

بیماریهای مفصل فک

میگرن، گوش درد، تینیتوس، دردهای مفصل فک، مشکلات به هنگام باز کردن دهان، انقباض ماهیچه های صورت، درد ما هیچه های گردن، گلو و شانه نیز می توانند نشانه هایی از مشکلات مفصل فک باشند.

معرفی تکنولوژی سرک در دندانپزشکی ترمیمی و زیبایی

شرکت زیمنس طراح يكی از تكنولوژي های فوق پيشرفته مهندسي پزشكي آلمان است که اكنون در بسیاری از كشورهای دنيا براي ترميم و بازسازي دندان از آن استفاده مي شود. نتايج تحقيقات حاکی از آن است که...

تاثیر بهداشت دهان روی سلامت بدن

در ادامه میخوانیم سلامت دهان چه تأثیری بر سلامتی بدن ما دارد.

سفید کردن دندان با مواد طبیعی

در ادامه میخوانیم: از چه عواملی میتوان بعنوان یک درمان طبیعی برای سفید کردن دندان ها استفاده کرد؟

جراحی زیبایی چانه | کاشت ایمپلنت چانه | مراقبت های پس از جراحی

به طور ایده آل در نمای نیم رخ صورت، خط عمودی که از کنار لب پایین شما کشیده می شود، باید به چانه شما برسد . اگر نوک چانه عقب تر از این خط باشد ممکن است تقویت چانه (جلوتر آوردن آن)، برای هماهنگ کردن اجزاء صورت شما لازم باشد و برعکس، اگر چانه جلو تر از این خط باشد،شما می توانید از کوچکتر کردن چانه سود ببرید. اصلاح چانه می تواند منجر به بهتر شدن ظاهر لبها، دندانها و بینی شود.

کدام مواد غذایی باعث لک دندان می‌شوند؟

در ادامه میخوانیم: خوردن چه مواد غذایی باعث ایجاد لک بر روی دندان ها میشود و چگونه میتوان از آنها پیشگیری کرد؟

آخرین مقالات