کلینیک دندانپزشکی زیبایی مریم

در کلینیک دندانپزشکی مریم که توسط دکتر مریم عبده تبریزی، استاد و عضو سابق هیئت علمی دانشگاه شهید بهشتی تهران تاسیس شده است، درمانهای دندانپزشکی زیبایی شامل لمینت دندان، کامپوزیت کردن دندان، طراحی لبخند، سفید کردن دندان به روش بلیچینگ و همچنین کاشت دندان به روش ایمپلنت در بالاترین سطح کیفیت و با رضایتمندی کامل بیماران انجام می شود. فرایند درمان بیماران علاوه بر برخورداری از بالاترین سطح استانداردهای درمانی، با رعایت کامل ملاحظات و پروتکل های بهداشتی دوره کرونا انجام می شود.

دکتر مریم عبده تبریزی متخصص دندانپزشکی ترمیمی و زیبایی

دکتر مریم عبده تبریزی متولد سال 1338 می باشند. ایشان دارای مدرک دکترا و بورد تخصصی دندان پزشکی ترمیمی از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی بوده و هم اکنون دارای رتبه علمی استادیار می باشند.

کلینیک مریم در شبکه های اجتماعی

دکتر مریم عبده تبریزی با فعالیت های مستمر در شبکه های اجتماعی، ارتباط مفیدی با بیماران خود برقرار می نماید.

دکتر آیت رضوی متخصص دندانپزشکی ترمیمی و زیبایی

دکتر آيت رضوى جراح دندان پزشك فارغ التحصيل از دانشگاه شهيد بهشتى و نیز سرتيفكيت ايمپلنت از دانشگاه نيويورك می باشند. ایشان دارای فلوشيپ ايمپلنت و عضو انجمن ايمپلنتولوژى آلمان می باشند.

دندانپزشکی ترمیمی و زیبایی

در دندانپزشکی ترمیمی و زیبایی، هدف ما برطرف کردن مشکلات دندان ها و در نتیجه ایجاد دندان های سفید و زیبا برای شما می باشد. ما این کار را به کمک روش هایی مثل ونیر کامپوزیت دندان، لمینت سرامیکی دندان و بلیچینگ دندان انجام می دهیم.

  • رضا محمدی

    از زحمات شما خانم دکتر عزیز بسیار سپاسگذارم.

  • بیتا غفوری

    علاوه بر این که از نتیجه درمانم بسیار راضی ام، نوع برخورد شما و دستیارانتون هم عالی بود. خسته نباشید.🌹💚

  • فرشته حامدی

    انشالله هميشه سلامت باشيد خانم دكتر عبده تبریزی عزیز ...با لطف ومحبتتون به خيلي ها لبخند زيبا بخشيديد، از جمله خودم 🙏💐

حس خوب درمان

وقتی با یک جلسه درمان بدون ناراحتی و درد دندانهای سفید و زیبا داشته باشی و بتونی همه جا از لبخند جذابت لذت ببری، این یعنی یه حس عالی. حالا ممکنه این کار با سفید کردن دندان یا همون بلیچینگ انجام بشه یا از طریق کامپوزیت کردن دندان یا استفاده از لمینت سرامیکی دندان باشه. در هر صورت بعد از درمان خیلی جذاب تر و زیباتر هستی و این خاصیت دندانپزشکی زیبایی هست.

آخرین مطالب

اخبار و پیشنهادات ویژه

تماس با ما

شماره تماس: 02126350198

آدرس:شهرک غرب، بلوار فرحزادی، خیابان حافظی، روبروی اریکه ایرانیان، پلاک 16 طبقه 2