کلینیک دندانپزشکی زیبایی هادی صادق

در کلینیک دندانپزشکی دکتر هادی صادق که توسط دکتر پژمان هادی صادق و پریسا هادی صادق تاسیس شده است، درمان های تخصصی ارتودنسی، درمان های دندانپزشکی زیبایی شامل کامپوزیت، لمینت، ترمیم دندان، طراحی لبخند، سفید کردن دندان به روش بلیچینگ و خدمات لیزر در بالاترین سطح کیفیت و با رضایتمندی کامل بیماران انجام می شود. فرآیند درمان بیماران علاوه بر برخورداری از بالاترین سطح استاندارد های درمانی، با رعایت کامل ملاحظات و پروتکل های بهداشتی دوره کرونا انجام می شود.

تجربه و مهارت بالای متخصصین دندانپزشکی کلینیک هادی صادق

کلینیک دندانپزشکی زیبایی هادی صادق با داشتن متخصصین با سابقه و رزومه عالی، خیال مراجعین خود را بابت نگرانی برای عدم درمان مناسب و مراجعه مکرر به کلینیک آسوده می سازد.

متخصص ارتودنسی و فلوشیپ لیزری

دکتر پژمان هادی صادق فارغ التحصیل رشته دکترای دندانپزشکی از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی در سال 1374 می باشند. همچنین ایشان فارغ التحصیل رشته تخصصی ارتودنسی از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی در سال 1381 و نیز فلوشیپ لیزری در دندانپزشکی از دانشگاه در سال 2011-2010 از کشور آلمان می باشند.

متخصص دندانپزشکی ترمیمی و زیبایی و فلوشیپ لیزر و مستر لیزر از آلمان

دکتر پریسا هادی صادق جراح و دندانپزشک زیبایی و فلوشیپ لیزر و مستر لیزر از آلمان می باشند.

کادر درمانی و دستیاران مجرب و خوش برخورد

در کنار داشتن متخصصان حرفه ای، کلینیک دندانپزشکی هادی صادق به داشتن کادر درمانی و دستیاران با مهارت و خوش برخورد که همواره رضایت بیماران را هدف خود قرار می دهند، افتخار می نماید.