کلینیک دندانپزشکی زیبایی مریم

در کلینیک دندانپزشکی مریم که توسط دکتر مریم عبده تبریزی، استاد و عضو سابق هیئت علمی دانشگاه شهید بهشتی تهران تاسیس شده است، درمانهای دندانپزشکی زیبایی شامل لمینت دندان، کامپوزیت کردن دندان، طراحی لبخند، سفید کردن دندان به روش بلیچینگ و همچنین کاشت دندان به روش ایمپلنت در بالاترین سطح کیفیت و با رضایتمندی کامل بیماران انجام می شود. فرایند درمان بیماران علاوه بر برخورداری از بالاترین سطح استانداردهای درمانی، با رعایت کامل ملاحظات و پروتکل های بهداشتی دوره کرونا انجام می شود.

تجربه و مهارت بالای متخصصین دندانپزشکی کلینیک مریم

کلینیک دندانپزشکی زیبایی مریم با داشتن متخصصین با سابقه و رزومه عالی، خیال مراجعین خود را بابت نگرانی برای عدم درمان مناسب و مراجعه مکرر به کلینیک آسوده می سازد.

متخصص دندانپزشکی ترمیمی و زیبایی دارای بورد تخصصی از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی

دکتر مریم عبده تبریزی متولد سال 1338 می باشند. ایشان دارای مدرک دکترا و بورد تخصصی دندان پزشکی ترمیمی از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی بوده و هم اکنون دارای رتبه علمی استادیار می باشند.

متخصص دندانپزشکی ترمیمی و زیبایی دارای فلوشیپ ایمپلنت

دکتر آيت رضوى جراح دندان پزشك فارغ التحصيل از دانشگاه شهيد بهشتى و نیز سرتيفكيت ايمپلنت از دانشگاه نيويورك می باشند. ایشان دارای فلوشيپ ايمپلنت و عضو انجمن ايمپلنتولوژى آلمان می باشند.

کادر درمانی و دستیاران مجرب و خوش برخورد

در کنار داشتن متخصصان حرفه ای، کلینیک دندانپزشکی مریم به داشتن کادر درمانی و دستیاران با مهارت و خوش برخورد که همواره رضایت بیماران را هدف خود قرار می دهند، افتخار می نماید.

اخبار و پیشنهادات ویژه

تماس با ما

شماره تماس: 02126350198

آدرس:شهرک غرب، بلوار فرحزادی، خیابان حافظی، روبروی اریکه ایرانیان، پلاک 16 طبقه 2